MÖBLER / Skåp & hyllor / Vitrinskåp 12319248
nr 1231 9248
Vitrinskåp
med sekretärdel, Empirestil, Intarsia. Bredd: 116. Djup: 60 cm, höjd: 205 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador, fanérbortfall
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 28 januari 2019
kl 18:45:30
28/1 18:40:30